Velkoobchody

Spolupráci s velkoobchody zabývajícími se prodejem osvětlovací techniky a světelných zdrojů považujeme za klíčovou a zaměřujeme na ni hlavní působení společnosti. Jelikož působíme jako dovozci LED světelných zdrojů, v zájmu zachování zdravé marketingové strategie tvoří velkoobchody největší podíl obratu společnosti. Vykazuje o tom i skutečnost, že spolupráce s velkoobchody dosahuje v Slovenské republice 70% z celkového obratu. V rámci České republiky nezasahujeme do maloobchodního prodeje ani prodeje konečným zákazníkům, zaměřujeme se výhradně na spolupráci s velkoobchody, takže tento podíl dosahuje 100% z celkového obratu společnosti.


Hlavní body obchodní strategie společnosti OMG Group s.r.o.:

  • Vysoká kvalita - v našem sortimentu lze nalézt pouze produkty od světově uznávaných výrobců LED světelných zdrojů, kteří disponují přední výzkumnou a vývojovou základnou, spolehlivým systémem kontroly kvality a dlouholetými zkušenostmi, o čemž vykazuje počet reklamací pod 1 ‰.

  • Uvážení a koordinovaná cenová politika - v zájmu dlouhodobé spolupráce s velkoobchodními partnery poskytujeme nízké ceny nejen jednorázově ale vzhledem k vývoji trhu trvale.

  • Strategie dynamických změn cen - základem je uplatňování dynamických změn ve vazbě na pokles nákladů, které souvisí hlavně s růstem podílu na trhu a s vývojem výrobních nákladů. Obor LED světelných zdrojů je od počátku charakteristický klesajícími nákupními cenami, mi tyto klesající ceny produkce neodrážíme do ceníku jednou ročně na počátku sezóny ale několikrát do roka. Svým partnerům tak poskytujeme nižší ceny vždy aktuální s vývojem podmínek již na zahraničních trzích.

  • Výběrová distribuční strategie - podle rozsahu distribučního systému uplatňujeme výběrovou distribuci. Vzhledem k tomu že, LED světelné zdroje jsou výrobky se specializovaným použitím, spolupráci navazujeme výhradně s velkoobchody osvětlovací techniky a světelných zdrojů. Snahou této strategie je udržet vysokou úroveň služeb a zároveň snížit distribuční náklady.

  • Přeprava v rámci ceny - dodávky velkoobchodním partnerům uskutečňujeme vždy na vlastní náklady nezávisiac na velikosti objednávky.


V případě, že Vás zaujaly naše LED žárovky S-LUX lights nebo další LED světelné zdroje z našeho sortimentu tak nás kontaktujte. Díky obchodní strategie současně rozšiřujeme podíl na trhu a hledáme velkoobchodní partnery pro spolupráci. Rádi si s vámi domluvíme schůzku, kde Vám přineseme velkoobchodní ceník, vzorky a probereme možnosti spolupráce. Věříme, že jsme správnou volnou pro vzájemně úspěšnou spolupráci.
V této kategorii nejsou žádné výrobky.